Блоки захисту та керування електродвигунів

Новинка, що встигла добре зарекомендувати себе у покупців!

Блоки захисту та керування електродвигунами!

Для безпечної роботи на підприємствах та у приватних виробництвах використовують блоки захисту та управління електродвигунів. Основні переваги блоків – це безпечне керування електрообладнанням, а також довге життя Вашого двигуна!

Призначення блоку захисту електродвигунів:

  • забезпечити безпечний пуск електроустаткування (електродвигуна),
  • захистити електродвигун від замикання, перевантажень, зникнення фази і т.д.

Блоки управління застосовуються для запуску електродвигуна за допомогою використання робочих і у разі важкого запуску - стартових конденсаторів, підібраних відповідно до потужності двигуна, що використовується.

Пуск здійснюється через кнопку ПНВС. Обладнаний автоматом для захисту від короткого замикання та тепловим реле для захисту від перегріву та перевантажень. На блоці знаходиться перемикач зміни напряму обертання ротора (реверс).

Перемикання напрямку обертання необхідно здійснювати лише після повної зупинки електродвигуна!

Блок керування через перетворювач дозволяє керувати трифазним електродвигуном від мережі 220В через перетворювач частоти віддалено. А також захищає частотник від пилу (кіптяві) і широко використовується на виробництві з підвищеним забрудненням повітря!

В інтернет-магазині УкрПромМотор Ви зможете замовити та купити блоки для однофазних та трифазних електродвигунів, а також блок керування мотором через перетворювач частоти.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*